Aktuality


Registrace otevřeny (více sekce Registrace na akci)
Registrace štafet otevřeny (více v sekci Štafety)
V letošním roce jsme přidali dva nové benefiční účely akce (více níže)

Aktuální nabídka ubytování - Hotel Melodie, Penzion Gábi a karimatky (více sekce Ubytování)Doprovodný program


sobota 18. 11. 2017
Ochotníci Ostrov 15:00 - 16:00 - představení pro děti
Ochotníci Ostrov 17:00 - představení pro dospělé


neděle 19. 11. 2017
Luběnky 11:00 - 12:00Františkolázeňská 24hodinovka

 Charitativní 24hodinový běh konaný při příležitosti výročí sametové revoluce v roce 1989.

Již 9. rokem si připomínáme výročí sametové revoluce během i chůzí, kdy si každý může zvolit délku trasy podle svých schopností.Na co se bude vybírat letos? Opět jako vloni na službu mobilního Hospice Sv. Jiří. A kolik se vybere? Tak to bude záležet i na vás, kteří přiběhnete a přijdete, abyste tak podpořili dobrou věc a pomohli umírajícím klientům Hospice Sv. Jiří na Chebsku a Tachovsku a jejich rodinám, které o ně ve svém domácím prostředí pečují.

 V tomto roce ale část Vašich příspěvků připadne také na další dva další benefiční účely a to na dětskou tříkolku pro Centrum dobré vůle, které následně určí, pro které dítě s rozštěpovou vadou tříkolku využije. Vyjádření ředitelky CDV: ,,Ráda podporuji sportovní aktivity dětí - jednak je pohyb pro takové děti nesmírně důležitý, děti vlastně rehabilitují s radostí, zařadí se mezi bandu zdravých dětí, necítí se vyřazeny..."

Druhým účelem je sbírka pro Jindřicha Radu, který trpí závažným poškozením mozkových center řídících rovnováhu a koordinaci pohybu. Jedná se o léčbu pomocí Feldenkraisovy metody, kterou zdravotní pojišťovny nehradí.